Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
: 100
Untitled Document

- . .

, . 96 , , .

- , . - , , . . ` , , .

.

- , , , , , .

 

:  425  
: 29.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©