Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ˣ ȓ
Untitled Document

. .

27 31 100 / 10 . 30 2 .

120 10 . 10 - 18 . 2 .

:  247  
: 29.08.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©