Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ȍ
Untitled Document

, . , , „“. 2014 , 2010 .

„ “ , , , . , .

, UNDP , .

:  295  
: 31.08.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©