Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
2018
Untitled Document

- , „ “ . , , , , .

„ “ , , , , .

- , - „ “ , . , e .

, , , , , .
. - , . , , . , .
, , , , . , .

, , , , - .

, -. , , .  

, , .

 

:  872  
: 01.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©