Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
͓
Untitled Document

, , . , 5 , .

, , , .

15 , 5 10:30 . , . 57 , , , 250 , .

:  360  
: 05.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©