Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȣ
Untitled Document

. , , . , , , .

, , , , , .

, , ༝ .༝ , .

:  238  
: 07.09.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©