Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ 8- ȣ
Untitled Document

, , 27 , . 8. . , , , ༝ . , , , . . .

:  198  
: 07.09.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©