Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
105
Untitled Document

, 12.09.2018 () 12:30 , 105 . , , - „ “ (- ) , - .

:  221  
: 11.09.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©