Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
τ ˣ ȓ
Untitled Document

- . " " , " " . . " ".

༝ 40 .

:  449  
: 11.09.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©