Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ţ -
Untitled Document

, - , - . , , , .

, .

:  186  
: 20.09.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©