Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł
Untitled Document

ࠠ , , , ࠠ , 21 , .

. , .

- , . , , . 21 , , , . , , , . , , , , - .

, , - .

.

:  587  
: 21.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©