Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

3 , , 5 12 15 , .

, , . , .
. .

- : aleksova.m@yahoo.com 28.09.2018.

:  525  
: 27.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©