Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Г
Untitled Document

, , .

. , . , .

, .

, . . 16 000 7 000 2 500 . 5 000 , , .

, .

. , 弝 . , , .

, , .

:  358  
: 27.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©