Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō
Untitled Document

, , , ࠠ Cross4all, Ӡ „ “ 05.10.2018 () 11 „ “ .

:  121  
: 03.10.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©