Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
OHRID GASTRO TOUR
Untitled Document

https://tasteohrid.mk/

12- 14- , Ohrid Gastro Tour , , .

/ , , , - . .

.

:  266  
: 03.10.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©