Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 3 .  05.10.2018 . 12 15 .

༝ , ,   , .

, .

.

:  557  
: 04.10.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©