Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Г
Untitled Document

, , - .

a , -. -. , .

, , .

- - " " - , .

( ) ( ), , , - .


88
84
81

81
81
77

Π
. 398
. 295
. 221

:  513  
: 04.10.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©