Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ - ȓ
Untitled Document

, 14:00 , . - ȓ. , .

:  155  
: 10.10.18

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©