Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , 19 Halloween . 100 .

, 24.10.2018 17:00 : , , !

, !

:  979  
: 20.10.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©