Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ ȣ
Untitled Document

, , 70 .   250 .

.

  , . . . . .

  .

  . . - .

  850 .    

 

:  70  
: 06.11.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©