Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
30 Ō ғ
Untitled Document

, , 30 1988.

, , , .

30 , . , , , , - .

.

, . , . , , , , , , - .

, , .

:  226  
: 10.11.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©