Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , , , .

:

1. ( - , .);
2.  ( , , .)
3. ( , .).

  13 2018 .
12.000 .
12 .
: .
-: 20% (,  in-kind)  80% .

http://westernbalkansfund.org/grants-projects/ .

 

:  242  
: 23.11.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©