Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. - Σ
Untitled Document

, , , , , , , . - .

, , . - , , . - .

. - , o , , . ༝ .

:  978  
: 17.12.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©