Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. - , " " .

" " , , . . - .

, , . , .

10 . , " 2014" 11 . . "" .
6 11 . .

:  271  
: 26.12.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©