Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ “ . . - .

„ “. , . , , , . , , .“

, „  “,   .

, .

:  140  
: 05.02.19

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©