Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
75
Untitled Document

- 75 , „ 3 “ 08.02.2019 . () 12 , „ “ , - „ “ .

:  128  
: 07.02.19

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©