Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
..
Untitled Document

, , , . . , . 16 , 64 . 1.034.034,00 .

, .. „ “. . , 150 . , . 5.734.800,00 .

:  216  
: 08.02.19

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©