Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

弓, , , 75 , . , - .

- . , , . . . ` 1990 , . .

, , , , .

, .

 

:  176  
: 08.02.19

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©