Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȣ ȣ ȣ ţ-ȣ
Untitled Document

, () .

, web , .

e-mail: urbanizam@ohrid.gov.mk , . .57, .

30 .

:  220  
: 12.03.19

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©