Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
 
Highslide JS
.  

 

, , 25.12. 2018 , , , - .

CURUCULUM VITAE (pdf)


Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©